Поиск

На Київщині спіймали озброєну банду, яка захоплювала будинки

У селі Гнідин Київської області поліція затримала шістьох озброєних чоловіків з Сум, які захоплювали житлові будинки власників.

Про це повідомляється на сайті Нацполіції.

У поліцію звернувся власник будинку, який розповів, що невідомі йому особи не дозволяють потрапити в будинок, що йому законно належить і знаходиться в Бориспільському районі Київської обл. Він також зазначив, що місцева поліція не поспішає реагувати на його скарги з цього приводу.

"Цю інформацію працівники внутрішньої безпеки повідомили керівництву главку поліції Київської обл. Як наслідок - слідчі Бориспільського відділу поліції за цим фактом самоправства розпочали кримінальне провадження за ст. 356 Кримінального кодексу України", - повідомили у Нацполіції.

В ході розслідування правоохоронці з'ясували, що заявник кілька років тому придбав земельну ділянку і будинок в селі Гнідин, розташованому приблизно в 10 км від Києва. За домовленістю чоловік дозволив певний час пожити там попередньому власнику. Однак, коли обумовлений термін закінчився, старий господар відмовився покинути будинок. Крім того, на території садиби з'явилася група невідомих людей, які перешкоджали законному власнику потрапити в будинок.

Правоохоронці також з'ясували, що це був не єдиний випадок захоплення будівлі в Гнідині. Як і в попередньому випадку, і група незнайомців перешкоджала чоловікові зайти до себе.

В результаті правоохоронці затримали шістьох учасників злочинної групи. У них вилучили кілька одиниць зброї та боєприпаси до нього. Встановлено, що молодики у віці 18-27 років прибули з Сум, де вони відомі в кримінальних колах.

Зараз вилучену зброю відправили на експертизу. Вирішується питання про кінцеву кваліфікацію дій учасників групи, з метою притягнення їх до відповідальності.

Як повідомляв Соцпортал, грабіжники в елітному авто пограбували киянина на 2 мільйони.

Комментарии