Поиск

На Київщині чоловік жорстоко розправився з 2-річним малюком

Чоловіку не сподобалося, що 2-річний син його співмешканки постійно плакав, тож він наніс малюку декілька ударів, які призвели до смерті. Тепер чоловік проведе за гратами 10 років.

На Київщині чоловік жорстоко розправився з 2-річним малюком

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Встановлено, що у травні 2016 року, в смт. Коцюбинське чоловік перебував в помешканні разом із дворічним сином своєї співмешканки, при тому, знаходячись в стані наркотичного сп’яніння, а саме під дією амфетаміну.

Через те, що хлопчик плакав та кликав свою маму, злочинець наніс дитині декілька ударів руками по голові, тулубу та кінцівкам, спричинивши йому тяжкі тілесні ушкодження, від яких він помер.

Крім того, прокурором доведена вина обвинуваченого, у незаконному придбанні та зберіганні за місцем свого проживання обвинуваченого вибухових пристроїв, які були вилучені.

Бородянським відділом Фастівської місцевої прокуратури підтримано обвинувачення у кримінальному провадженні, за фактом вчинення злочинів, передбачених ч.1 ст.263, ч.2 ст.121, ч.3. ст.153 КК України.

За результатом судового розгляду, колегією суддів Бородянського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.263, ч.2 ст.121 КК України та призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо:

Комментарии