Поиск

На Київщині батько зробив зі своїх малолітніх доньок повій та порнозірок

На Київщині батько, окрім того, що сам ґвалтував своїх малолітніх доньок, ще й дозволяв задовольняти свою пристрасть з ними своєму другу. Все це знімав на відео та продавав в інтернеті.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, передає Соцпортал.

Під час досудового розслідування встановлено, що в м. Фастів Київської області батько двох дівчат з 2016 по листопад 2018 року спільно із своїм товаришем систематично вступали в статеві зносини, ґвалтували, розбещували та задовольняли статеву пристрасть неприродним способом з його малолітніми дочками та їхньою малолітньою подругою.

Встановлено, що вказані злочинні дії обвинувачені знімали на відео та поширювали в різноманітних закритих групах у месенджерах, отримуючи за це грошові кошти.

Зазначається, що матір дівчат померла від важкої хвороби і займатися їх вихованням мав би батько.

Досудове розслідування завершено. Сьогодні, 30 травня, прокуратурою обвинувальний акт скеровано до Фастівського міськрайонного суду Київської області для розгляду.

Наразі обвинувачений батько малолітніх потерпілих перебуває під вартою, а його знайомий, сплативши заставу визначену судом у розмірі 350 тис грн, вийшов з-під варти.

У разі доведення в суді їх вину останні можуть провести за ґратамаи наступні 15 років.

Про надзвичайні події та ДТП читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии