Поиск

У Харківській області прокуратура розпочала розслідування за фактом виявлення інфекційного захворювання у 44 учнів однієї школи. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Борівський відділ Ізюмської місцевої прокуратури розпочав кримінальне провадження за фактом неналежного виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей (ч. 1 ст. 137 КК України).

За словами начальника відділу прокуратури Валерія Лялюка, в одній із шкіл Борівського району сталося інфекційне захворювання учнів.

-29 березня до сільської амбулаторії звернулося 16 учнів зі скаргами на погане самопочуття. Дітям було поставлено попередній діагноз "ротавірусна інфекція" та призначено амбулаторне лікування. Наступного дня до школи не з'явилося 44 учні. Після обстеження лікарями районної центральної лікарні разом із спеціалістами обласної інфекційної лікарні 40 дітям було поставлено діагноз – "ротавірусна інфекція", чотирьом – "кишкова інфекція", – зазначив Лялюк.

Крім того, з аналогічними скаргами на погане самопочуття до Борівської лікарні звернулася і співробітниця навчального закладу.

Наразі діти проходять амбулаторне лікування та перебувають у задовільному стані. Жінку госпіталізовано. Досудове розслідування триває.

Как сообщал Соцпортал, в Ужгороді школярі отруїлися невідомим газом.

Комментарии