Поиск

​На хабарі затримали головного юрисконсульта НБУ

Правоохоронці затримали ще одну посадову особу Нацбанку на отриманні 15 тисяч доларів США за сприяння в наданні ліцензії на обмін валюти.

На хабарі затримали головного юрисконсульта НБУ

Про це повыдомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

У четвер, 07 листопада 2019 року, за процесуального керівництва прокуратури міста Києва слідчими СУГУ НП в м. Києві спільно з ГУБКОЗ СБУ затримано головного юрисконсульта Національного банку України та посередника при спробі заволодіти коштами підприємця в особливо великих розмірах.

Як встановлено досудовим розслідуванням, вказана службова особа через посередника звернулася до директора товариства, що здійснює діяльність з обміну валюти, із пропозицією за грошову винагороду посприяти в отриманні товариством безстрокової Генеральної ліцензії НБУ на здійснення валютних операцій.За позитивне вирішення цього питання співробітниця НБУ зажадала від підприємця винагороду у сумі 30 тис. доларів США.

На хабарі затримали головного юрисконсульта НБУ

У ході проведення контролю за вчиненням злочину службову особу Нацбанку, а також посередника затримали під час передачі частини обумовлених коштів у сумі 15 тис. доларів США.Наразі затриманим особам готується повідомлення про підозру за попередньою правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 КК України, ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 КК України.

Невідкладні слідчі дії тривають.

Всі кримінальні новини Києва в розділі #Київград на Соцпорталі.

Комментарии