Поиск

На французькому пляжі знайшли уламки німецької субмарини

Як стверджують місцеві краєзнавці субмарина часів Першої світової війни застрягла на мілині, а командир екіпажу дав команду її підірвати, аби вона не дісталася ворогу.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Euronews, передає Соцпортал.

На французькому пляжі знайшли уламки німецької субмарини

Металевий каркас близько 50 метрів в довжину, який довгий час був загублений в мулі, оголився в прибережних водах недалеко від міста Віссан завдяки течіям і сильному відпливу. Історики розповідають, що підводний човен застряг на мілководді в липні 1917 року через помилки в навігації.

- Він сів на мілину тут просто тому, що це був міноносець. Він повинен був встановити міни. Але для цього треба треба було підійти до берега, тому що у відкритому морі від Англії до Франції були натягнуті мережі для боротьби з підводними човнами. Цей підводний човен підійшов занадто близько до пляжу, - пояснює місцевий гід Вінсент Шмітт.

Відомо, що, коли цей підводний човен сів на мілину, екіпаж евакуювався. Субмарину підірвали, щоб вона не дісталася противнику. Шум привернув увагу військового патруля, який незабаром затримав німецьких моряків на березі.

Нагадаємо, австралійська акторка зіграє Барбі.

Комментарии