Поиск

На даху київського дитсадка встановили станцію із сонячних батарей (фото)

На даху одного із київських дитсадків встановили цілу станцію із 36-и сонячних батарей. Вона економитиме кошти.

новини Києва, київські новиниПро це повідомляють Новини Києва. Соцпортал з посиланням на прес-службу КМДА.

- На даху в столичному дошкільному навчальному закладі № 601 («Сонечко») встановлена станція, яка складається з 36 сонячних панелей. Станція генерує електричну енергію з сонячної. За прогнозами завдяки новому обладнанню заклад щорічно економитиме 25 тисяч гривень, - і заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час візиту до ДНЗ № 601, вул. Верховинна, 17 (Святошинський район).

Станція є додатковим джерелом електричної енергії, що споживає заклад, без віддачі згенерованої енергії в загальну мережу, тобто, для власних потреб закладу.

- Рівень енергоефективності закладів бюджетної сфери, тобто дитсадків та шкіл, значно зріс за останні три роки. Місту та комунальному підприємству «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» вдалося залучити до проведення енергоефективних заходів у бюджетній сфері близько 8,5 млн євро, з яких 6,5 млн євро – це грантові кошти або доступні кредити Північної екологічної фінансової корпорації – НЕФКО, що фінансує широкий спектр енергоефективних проектів у країнах Центральної та Східної Європи, включаючи Україну. Ми маємо змогу впроваджувати новітні технології та обладнання, що дає значний економічний та екологічний ефект, не кажучи про підвищення комфорту в цих закладах, – додав він.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Комментарии