Поиск

Інтернет - це не лише майданчик для освіти, розваг та спілкування. Це також платформа для додаткового заробітку

Інтернет-заробіток може виступати як додатковою, так і повноцінною діяльністю, яка займає весь робочий час. Рівень доходу формується від поставлених завдань і витрачених часових ресурсів.

ТОП можливостей зробити гроші в інтернеті без спеціальних знань

 • Швидко і просто підняти грошей в інтернеті можна за допомогою сайтів з відгуками, тобто написання розгорнутих відгуків, коментарів на певні товари, послуги, магазини. Тут не потрібні вузькі вміння, головне, писати чесно, максимально правдиво;
 • Беручи участь в онлайн-опитуваннях. Можна зареєструватися на декількох сайтах і займатися цим щодня, поповнюючи свій віртуальний гаманець;
 • Популярний напрямок - партнерська програма для заробітку в інтернеті, що дозволяє отримувати відсотки за рекламне посередництво. Коли покупець купує путівки/квитки/сертифікати за вашим персональним посиланням, частина вартості переводиться на рахунок вебмайстра;
 • Тестування сайтів - робота не займає багато часу, і підходить абсолютно всім. Замовнику необхідно розуміти, наскільки зручним, якісним є його новий/оновлений продукт;
 • Заробити на обміні валют в грошових онлайн-системах. Для цього слід зареєструвати від 5 веб-гаманців в рамках єдиної системи платежів, навчиться обробляти інформацію і знаходити вигідні стратегії обміну.

Як ще заробити гроші в інтернеті

 • Професійне блогерство – один із найвідоміших способів заробляти, сидячи за комп’ютером. У результаті пошуку в Мережі ми часто натрапляємо на блоги, де можна побачити багато реклами. У таких випадках ми без сумніву можемо сказати, що власник блогу отримує гроші за те, що його веде.
 • Усім сайтам та блогам потрібна “тема” (чи шаблон), яка визначає їхній зовнішній вигляд. Саме тому, якщо у вас є хороше почуття дизайну та інші необхідні навички, ви також можете стати дизайнером тем. Коли тема готова, можна продавати її на спеціальних сайтах із темами чи створити свій сайт, на якому люди будуть купувати ваші теми. Створення тем для таких платформ, як WordPress, Blogger, Joomla, Drupal та інших, – дуже прибутковий бізнес із нуля. Це заняття може доволі добре вас забезпечити.
 • Ви можете бути вчителем у Мережі. І хороша новина в тому, що навчати можна практично всьому. Тому, незалежно від ваших навичок та досвіду, ви зможете пропонувати свої уроки зацікавленим студентам.
 • Якщо у вас є цікава історія чи ви хочете поділитися своїм досвідом у формі книги, що ж, вперед! Починайте писати. Ну хіба буває щось краще? Вам не знадобляться традиційні ручка та папір, а також будь-які інші вкладення. Станьте технологічно підкутим автором. Пишіть книгу в MS Word. Коли книжка буде готовою, вам навіть не знадобиться видавець! Ви можете самі публікувати та продавати електронні книги в Мережі за допомогою таких платформ, як Amazon’s Kindle, Google Play Store і Apple’s app store (iBooks). Продавайте як електронні, так і друковані книги.
 • Ви можете продавати індивідуальні дизайнерські товари та заробляти гроші. Непогано малюєте? Чи задумувалися ви коли-небудь над тим, що ваші картини (або навіть беззмістовні ескізи) зможуть допомогти вам легко підзаробити онлайн?
 • YouTube добре платить за монетизовані відео. Створюйте цікаві ролики та заробляйте в Інтернеті.
 • Якщо ви хочете надавати адміністративну чи технічну підтримку, існує кілька місць для пошуку роботи. Просто перегляньте їх та оберіть те, яке вам найбільше підходить.
 • Якщо ви добре знаєте дві будь-яких мови, то зможете знайти достатньо замовлень для перекладу онлайн.
 • Роблячи транскрипцію, вам найчастіше доведеться слухати аудіо або відео та друкувати їхній зміст. Або вас попросять передрукувати якийсь текст із картинки (наприклад, із квитанції). На перший погляд це може здаватися легким завданням, але, повірте, для такої роботи потрібно мати терпіння, досвід і навички. Крім того, важливо розуміти різні акценти, почерки та добре знати мову.
 • Якщо у вас є успішний блог або сайт, ви можете почати співпрацю з іншими підприємцями та показувати їхню рекламу на своєму сайті. Якщо клієнт перейде за посиланням реклами на товар саме з вашого сайта та купить його, ви отримаєте відсотки від продажу. Партнерська реклама відрізняється від сервісу Google AdSense. AdSense платить вам за кліки (цена за клік або модель СPC), а з партнерської реклами ви отримуєте прибуток тільки якщо покупець дійсно придбає товар, перейшовши за лінком з вашого сайта.
 • Існують сотні онлайн-сервісів, за допомогою яких можна легко продавати свої непотрібні речі. Наприклад, якщо у вас у шухляді завалявся старий величезний телефон, його можна продати на OLX або Cragilist (Craiglist – чудовий варіант для людей, що живуть за кордоном!). Це сайти з безкоштовними оголошеннями. Майже усі з них мають мобільні додатки. Тому старі і непотрібні речі, такі як диски, книги, одяг, канцелярські товари, іграшки, можна дуже легко перетворити на гроші.
 • Якщо ви програміст, то зможете знайти одноразові онлайн-пропозиції “покодити”. Просто візьміть проект, побудуйте його з нуля, протестуйте, здайте й отримайте гроші. Сайт Freelancer (раніше відомий як Rent-a-Coder) вже не один рік до ваших послуг. Неважливо, якою мовою програмування або з якою платформою ви працюєте, робота знайдеться завжди. Сайт Freelancer допомагає з’єднати програмістів із замовниками. Існують також альтернативні варіанти: Guru, Upwork і TaskRabbit.
 • На багатьох сайтах, на зразок ArtFire та Etsy, можна продавати будь-які створені вами речі. Погляньте на ці сайти, і вас просто вразить різноманіття виробів, які люди створюють і продають в Інтернеті. У більших інтернет-магазинах, наприклад Facebook чи ВКонтакте, ви також зможете заробити гроші завдяки своїм творчим пориванням.
 • У вас глибокий баритон? Або бадьорий і веселий голосок? Чи, може, ви один із власників голосу, дзвінкого і світлого, як дзвіночок? Якщо так, можете позичити свій голос онлайн для закадрового озвучення. Ви будете читати історії, новини та інший текст. Люди часто використовують Umano, і відгуки дуже позитивні. Також чудово підійдуть такі сайти, як VoiceBunny або Voice123.
 • Любите фотографувати? Вам вдається робити досить вдалі кадри? Що ж, якщо так, покупець може чекати вас на таких сайтах, як iStockPhoto, CreativeMarket та depositphotos. І не смійте думати, що ваші фото недостатньо гарні. Спробуйте, і ви можете сильно здивуватися! Людям потрібні різні фотографії для онлайн- і друкованих публікацій. Тому кількості і різноманітності потрібних фото завжди буде не вистачати. Практикуйтесь і станете професійним фотографом!
 • Крім озвучення, про яке ми вже згадували вище, можна робити й інші записи. Якщо ви добре вмієте грати потрібні акорди на якомусь музичному інструменті, створюйте музику і продавайте її онлайн. Не потрібно продовжувати бігати за музичними компаніями. Не тільки їм потрібна музика. Ви можете писати такі маленькі уривки, як джингли, рінгтони або навіть повноцінні пісні. Існують онлайн-магазини, присвячені музиці, де можна продавати безпосередньо MP3-файли. Серед них iTunes (десь ви вже чули про нього, чи не так?), Pandora, Amazon, Spotify, Google Play тощо. Є також онлайн-сервіси, які допомагають розміщувати музику від вашого імені в цих магазинах. DistroKid и loudr.fm – найкращі серед них.
 • Якщо ви розбираєтеся в якійсь сфері (наприклад, у технологіях, медицині, машинах, розвитку бізнесу або чомусь іншому), то легко зможете писати гостьові пости для успішних блогерів, які ведуть прибуткові ресурси на одну з цих тем. Відомі блогери, які добре на цьому заробляють, готові заплатити за авторитетний пост чималі гроші. Ви можете отримати аж до 500 доларів усього лише за одну статтю!

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Комментарии