Поиск

На чемпіонаті світу з аргентинського танго російський танцюрист вдарив свою партнерку. Його дискваліфікували

Опинившись за лаштунками після виступу, Кирило Паршаков вдарив Анну Гудино кулаком в обличчя

На чемпіонаті світу з аргентинського танго в Буенос-Айресі вибухнув скандал навколо виступу російської пари Кирила Паршакова і Анни Гудино. Їх не пропустили до фіналу через «некоректну поведінку», повідомляє «РІА Новини» з посиланням на директора оркестру Solo Tango Ірину Перетятко.
«Виступ цієї пари - чемпіонів Європи отримав високі оцінки журі. Але один з організаторів помітив, як за лаштунками вони висловлювали претензії один до одного. В результаті судді прийняли рішення не пускати їх у фінал за некоректну поведінку. На мій погляд - це занадто», - розповіла Перетятко.

Аргентинське ЗМІ Clarin пише, що після виступу, коли пара опинилася за лаштунками, Паршаков вдарив свою дружину кулаком в обличчя. Це помітили організатори конкурсу і дискваліфікували танцюриста. Після Ганні запропонували написати заяву на свого чоловіка, але дівчина відмовилася це робити.

Про те, що трапилося також розповів Феміністський рух танго, який випустило офіційну заяву:

«Гендерне насилля неприпустимо. Тим більше в такій сфері мистецтва, як танці. Ми хочемо звернути увагу громадськості до подібної проблеми. Те, що сталося між Кирилом і Ганною не можна трактувати інакше, як абьюз».

Кирило Паршаков і Анна Гудино - чоловік і дружина, які танцюють разом. Протягом останніх трьох років вони не брали участі в чемпіонаті світу через народження дитини.

Після скандалу, що вибухнув пара зробила офіційну заяву в фейсбуці. На своїй сторінці Кирило Паршаков написав, що перед виступом вони тренувалися «кожен день до 3 години ночі» і нервували через те, що багато чого не виходило.

«Вчора був півфінал чемпіонату світу, станцювавши танець ми вийшли і посварилися через те що не все вийшло так як хотілося, шкода що наші емоції побачили деякі люди з організаторів, і неправильно сприйняли наші емоції. Нам дуже шкода що така ситуація призвела нас до дискваліфікації. ну що ми можемо тут сказати ... нам не те що образливо, шкода, сумно, хочеться ридати ... просто мрія не здійснилася ... »

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии