Поиск

На будівництві швидкісної залізниці з Києва до Борисполя розікрали 20 мільйонів гривень

Правоохоронці підозрюють, що на будівництві швидкісної залізниці з Києва до Борисполя розікрали 20 мільйонів гривень. Ухвалою Печерського суду слідчим надано доступ до документів пов’язаних з будівництвом.

На будівництві швидкісної залізниці з Києва до Борисполя вкрали 20 мільйонів гривень

Про це повідомляє UA News, передають Новини Києва. Соцпортал.

Нацполіція підозрює, що під час будівництва швидкісного експресу з Києва до Борисполя було розкрадено десятки мільйонів гривень. Йдеться про махінації із тендерними закупівлями на 20 мільйонів та перекази отриманих бюджетних коштів на фіктивні фірми. Розпочато розслідування справи щодо Kyiv Boryspil Express, про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва.

- У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що протягом 2018 року ТОВ «Рілейд» неодноразово отримувало перемоги у публічних закупівлях Філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» по об’єкту будівництва «Організація залізничного пасажирського сполучення м. Києва - Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (код за ДК «Інженерні та будівельні роботи») на загальну суму 20 444 582 гривень, - йдеться в ухвалі.

Щоб привласнити кошти від Філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця», службові особи ТОВ «Рілейд» переказували їх на рахунки компаній з ознаками фіктивності за начебто куплені роботи на ТМЦ.

Слідчі клопотали суд про отримання доступу до банківських установ, де обслуговувалися «Рілейд» та інші фігуранти справи для встановлення осіб-порушників, джерел походження та руху коштів. Це клопотання задовільнили.

Нагадаємо, маршрутки можуть зникнути з міст України.

Комментарии