Поиск

На базі відпочинку в Коблево отруїлися 18 дітей з Києва

На курортній базі відпочинку "Вінниця" в Коблево зафіксовано масове харчове отруєння дітей, які прибули на відпочинок з Києва.

Про це написав заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кіндратів на своїй сторінці в Facebook.

За словами Кіндратива, з симптомами отруєння були госпіталізовані 17 дітей. Пізніше він уточнив, що отруїлися 17 дітей, а 18. Неповнолітні віком від 9 до 12 років були доставлені в інфекційне відділення Березанської центральної районної лікарні, де їм була надана невідкладна медична допомога. Причиною отруєння дітей могла стати неякісна вода в басейні.

"За попередніми висновками лікарів, у дітей була діагностована вірусна інфекція, завдяки вчасно наданій медичній допомозі, ситуація не критична і стан хворих не важкий. Керівництво області відразу взяло ситуацію під особистий контроль і в разі погіршення стану хворих, розглядало можливість їх перевезення в обласну інфекційну лікарню в місті Миколаєві", - заявив він.

У свою чергу, як повідомляють "Миколаївські вісті", голова Березанської райдержадміністрації Сергій Танасов заявив, що для госпіталізованих з отруєнням дітей згідно з укладеним при заселенні на базу відпочинку договору не було передбачено харчування у тутешній їдальні і приймали їжу вони в іншому місці.

"Ця група дітей, яка займається танцями. Вони проплатили тільки номери, а харчування було в іншому місці. Договір на харчування вони не укладали. Проводимо лабораторні аналізи, щоб дізнатися причину", - стверджує Танасов.

Як повідомляв Соцпортал, СБУ прийшла з обшуком до редакції "Страна.ua".

Комментарии