Поиск

МЗС застерігає українців від подорожей до Єгипту та Індії

Міністерство закордонних справ України рекомендує найближчим часом утриматися від поїздок до Єгипту та Індії в зв'язку зі складною ситуацією з безпекою в країнах.

Про це повідомляє прес-служба відомства.
-У зв'язку з прийняттям парламентом Арабської Республіки Єгипет 04.07.2017 року рішення про продовження терміном на три місяці надзвичайного стану в країні Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України переглянути свої плани щодо відвідування Єгипту протягом дії в державі надзвичайного стану, і, по можливості, утриматися без крайньої необхідності від поїздок до цієї держави, в т.ч. з туристичною метою,

- йдеться в повідомленні.

Згадані попередження викликані суттєвою активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, включно з ІДІЛ, які все частіше направляють терористичні акти проти мирних громадян з урахуванням їхньої релігійної приналежності.

Також, з огляду на загострення ситуації безпеки в штаті Західна Бенгалія Республіки Індія, в т.ч. в районі Дарджилінг, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України утриматися на даному етапі від поїздок з туристичною метою в зазначений регіон країни до стабілізації ситуації.

Як повідомляв Соцпортал, Єгипет змінює правила отримання віз.

Комментарии