МЗС Польщі: Україна з Бандерою не ввійде в Європу

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. МЗС Польщі: Україна з Бандерою не ввійде в Європу
13:42, 04.07.17

Польща накладе вето на потенційний вступ України в Євросоюз, якщо не будуть вирішені історичні питання і питання прав меншин. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський в інтерв'ю виданню wPolityce .

"Економічне співробітництво, на жаль, не виглядає добре. І найгірше, звичайно, історичні питання. Наше послання дуже чітке: з Бандерою в Європу не ввійдете. Ми говоримо про це і голосно, і тихо. Ми не будемо повторювати помилок 1990 х років, коли були певні проблеми в стосунках з Німеччиною і Литвою. Я маю на увазі статус польських меншин в цих країнах. Вже маючи такий досвід, ми будемо твердо вимагати від України, щоб всі справи були улагоджені до того, як Київ буде стояти у воріт Європи з проханням про членство ", - сказав він.

Ващиковський зазначив, що в разі невирішення цих питань може виникнути ситуація, яка існує у Греції і Македонії. Остання не може вступити в НАТО і почати переговори про членство в ЄС через незгоду Греції з назвою Македонії.

Раніше польський посол в Україні Ян Пєкло заявив, що питання героїзації лідера ОУН Степана Бандери в Україні ніяк не вплине на відносини України і Польщі.

Як повідомляв Соцпортал, Польща розгляне зміни у процедурі працевлаштування українців.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости