Поиск

Монополістам автобусних перевезень кінець: євролоукостер FlixBus заходить в Україну

Місцевих монополістів автобусних перевезень, що необгрунтовано постійно підвищують ціни на білети потіснить євролоукостер FlixBus. Тепер диктату міжміських перевізників прийде кінець.

FlixBus

Найбільший оператор автобусних перевезень в Європі, компанія FlixBus, планує вийти на український ринок.

Зокрема, 11 червня 2019 року представники FlixBus проведуть в Києві свою першу в Україні прес-конференцію, пише видання.

Гендиректор компанії в Польщі і Україні Міхал Леман розповість про плани розвитку FlixBus на українському ринку, про бізнес-модель FlixBus і співпрацю з місцевими автобусними компаніями, а також про новий стандарт міжміських автобусів для України.

Автобуси з Києва, Львова, Рівного та Житомира від FlixBus почали їздити в Польщу (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно). Мінімальна ціна квитка зі знижкою, наприклад, Київ-Прага, становила 5 євро, а час у дорозі - близько доби.

Правда, тоді в компанії розповіли про те, що перевезення в і з України буде здійснювати партнер Flixbus - чеська компанія Umbrella.

Це типовий порядок для роботи Flixbus, адже компанія співпрацює з більш ніж 250 регіональними партнерами-перевізниками, які мають загальну систему продажу квитків та загальний бренд.

В даний час маршрути автобусів компанії FlixBus прокладені через понад 2000 населених пунктів в 29 країнах. Щодня виконується близько 350 тис. рейсів.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також: Стало відомо, коли в українських містах зникнуть маршрутки.

Комментарии