Поиск

Могилевська запропонувала українцям змінити слова державного гімну

Наталія Могилевська пропонує зробити слова гімну більш позитивними.

Могилевська запропонувала українцям змінити слова державного гімну

У мережі з'явилося відеозвернення Наталії Могилевської до українців, які давно хочуть зробити слова гімну більш позитивними. Також співачка запропонувала трансформувати гімн разом з усією країною.

- На День Києва я зробила переклад українською мовою свого гімну "У Києві осінь" і мені дуже хотілося на День Незалежності подарувати країні позитивну версію гімну. Слова нібито говорила мені сама країна. Я майже нічого не додавала, тому що здавалося, що він пишеться сам. Рідний мій, щирий і нескінченно талановитий народе України! Звертаюся сьогодні до вас з теплим запрошенням розділити зі мною місце мого натхнення. Вірші, які я пишу останній рік, ллються просто неймовірним потоком початковою, материнською, моєю рідною, неймовірною мовою мого роду. І головний з них, який я написала, був для тебе, Україно, – зазначила Могилевська.

Співачка попросила всіх українців приєднатися до написання слів і тексту до нового гімну.

- Я відчуваю величезну повагу до нашого минулого, до нашої історії, відображеної в гімні українського народу і я хотіла б звернутися до вас, мої рідні, з ініціативою подбати про майбутнє і зробити ще одну позитивну версію гімну України. Я беру на себе відповідальність, але я хочу доробити його разом з вами, тому що це не тільки моя ідея. Я знаю, що це ідея багатьох українців. Саме тому звертаюся до всіх, хто зі мною сьогодні, хто хоче написати ще одну прекрасну і позитивну версію гімну України, будь ласка, робіть максимальні перепости, ставте лайки і надсилайте свої тексти, свої вірші на електронну пошту gimnukrainy2019@gmail.com, – звернулася Могилевська до українців.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити всі найкращі фестивалі та концерти в Києві.

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии