Між ватажками терористів Плотницьким і Захарченком назріває конфлікт

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. Між ватажками терористів Плотницьким і Захарченком назріває конфлікт
10:48, 26.07.17
Головне управління розвідки Міністерства оборони України

В умовах зменшення обсягів фінансування РФ так званих “народних республік” спостерігається подальше зростання протиріч між очільниками “ДНР” та “ЛНР”.

Про це повідомляє ГУР України.

"У відповідь на одноосібне проголошення О.Захарченком т.зв. “Малороссии”, І.Плотницький розпочав збір матеріалів щодо розкрадання російських фінансових надходжень керівництвом т.зв. “ДНР”. Зокрема, за вказівкою Плотницького т.зв. “міністерством державної безпеки ЛНР” формується доказова база корупційних діянь у т.зв. “державних установах ДНР” для подальшої передачі російським кураторам", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє розвідка, основою доказової бази є факти розкрадання ресурсів так званої “програми гуманітарної допомоги населенню”, яка фінансується РФ.

"За зібраною т.зв. “ЛНР” інформацією, більшу частину коштів було викрадено представниками т.зв. “ДНР” під виглядом виплат соціальної допомоги “особам-привидам”, у т.ч. ветеранам Другої світової війни, з використанням документів та бази даних українських соціальних служб, захоплених у 2014 році", - додали в розвідці.

Як повідомляв Соцпортал, СБУ спіймала небезпечного інформатора бойовиків "ЛНР".

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне