Мітинг на Харківському шосе: влада Києва обіцяє допомогти

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Мітинг на Харківському шосе: влада Києва обіцяє допомогти
10:49, 03.08.17
Громадське

У Києві другий день перекрито Харківське шосе. Люди з прилеглих будинків протестують через припинення водо-та електропостачання. У «Київенерго» заявили про борг в понад 3 млн гривень компанії-забудовника, яка належить Анатолію Войцеховському. Люди стверджують, що не мають боргів.

Мешканці кажуть, що шосе буде перекрито, поки не відновлять світло, передає кореспондентка Громадського.

«Холодильники побігли, світла нема, будемо тут спати, поки не включать світло», — зазначила жителька будинку по Харківському шосе, 15а Олена. Жінка додала, що не має боргів перед «Київенерго».

Начальник управління житлово-комунальної політики Київської міської адміністрації Олександр Малихін пообіцяв мітингувальникам, що представники «Київенерго» в індивідуальному порядку розглянуть борги мешканців.

«ПАТ «Київенерго» у 2011 році заключило договір із компанією «Еверест плюс» Войцеховського. На ній числиться заборгованість більше 3 мільйонів гривень. Компанії приходило попередження, що у разі невиплати буде відключена електроенергія. Ніхто не відреагував, тому прийняли таке рішення і відключили. Йдеться про 7 будинків. Вони мають один трансформатор, тож від комунікацій відрізані усі 7. Є інформація, що заборгованість начисляється тільки по 5 будинках, але ми не бачили поки сертифікатів, які б це підтвердили», — сказав Малихін.

Заступник голови райдержадміністрації Дніпровського району Віктор Сущінець, у свою чергу, зазначив, що вирішити питання можна тільки на рівні міськадміністрації.

За його словами, «Київенерго» перед відключенням попередило жителів будинків про борг.

За документом, вказано борг у компанії «Еверест плюс» по кільком будинкам. У свою чергу, люди стверджують, що це не їхні борги і вони сплачують послуги за електроенергію

Люди вимагають, щоб «Київенерго» підписала договір з кожним мешканцем окремо, аби уникнути відключень.

Мітингувальники зазначили, що у деяких будинках води та електрики немає вже 4 доби.

Як повідомляв Соцпортал, жителі Дарниці перекрили Харківське шосе.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости