Поиск

Міноборони вимагає у постачальника неякісних казанів для військових виплатити штраф розміром 1,2 млн. грн

В Міноборони розповідають, що під час проведення закупівель обладнання, вони чітко сформували необхідний перелік технічних вимог до обладнання та провели торги через систему ProZorro

Департамент держзакупівель Міноборони направив постачальнику неякісного обладнання для військових частин претензію про стягнення штрафу на суму 1,2 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Компанія, яка виграла тендер, надала Міноборони необхідну документацію, яка відповідала усім вимогам, і 26 червня обидві сторони підписали договір.

На початку липня командир однієї із військових частин прийняв обладнання та підписав необхідні документи. Міноборони вирішило провести додаткову перевірку обладнання на його відповідність технічним вимогам, але обладнання виявилося неякісним.

Тоді командир цієї частини направив до Департаменту держзакупівель лист з проханням анулювати акт прийому обладнання та призначити розслідування цього питання.

12 серпня Міноборони направило постачальнику претензію на виплату штрафу розміром в 1,2 млн гривень.

"На момент поширення інформації у ЗМІ, Міністерство оборони не здійснювало жодної оплати за зазначене обладнання та веде претензійну роботу з постачальником. Варто зазначити, що ініціатором проведення перевірки якості зазначеного обладнання було саме Міністерство оборони України. Міністерство оборони України надає повну підтримку правоохоронним органам у проведенні слідства", - підкреслюють в Міноборони.

16 серпня Державне бюро розслідувань повідомило про кримінальне провадження за фактом замаху на привласнення понад 800 тисяч гривень бюджетних коштів. В ДБР повідомили, що до військової частини Львова надійшло неякісне обладнання, котли для приготування їжі, ціна якого, за змовою працівників Міноборони, була завищена вдвічі – 30,4 млн грн.

Про надзвичайні події та ДТП читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии