Поиск

​Мінінфраструктури пропонує змінити порядок розмитнення «євроблях»

Розділити всі «євробляхи» на дві категорії та застосовувати для них різні ставки розмитнення. Зокрема, для «більш старої» автівки з іноземною реєстрацією буде передбачений єдиний платіж.

Мінінфраструктури пропонує змінити порядок розмитнення «євроблях»

Такі пропозиції озвучили у Міністерстві інфраструктури України, повідомляє пресслужба відомства. Щоб спростити процедуру реєстрації «євроблях», необхідно розробити новий законопроєкт. Цей документ повинен бути внесений в Верховну Раду до кінця поточного року, заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

На сьогоднішній час у нас і досі є низка невирішених проблем: перша – проблема автомобілів, які вже ввезено на територію України. Друга – питання розмитнення спецавтомобілів. Ми також пропонуємо розділити всі автомобілі з іноземною реєстрацією на дві категорії, до яких будуть застосовуватись різні ставки розмитнення. Перша категорія – це більш старі автомобілі, які вже перебувають на території України, до певного об’єму і до певного віку. До такої категорії ми пропонуємо встановити єдину ставку розмитнення, єдиний платіж. Таким підходом ми знімемо 80% проблеми. Друга категорія – більш нові автомобілі, які будуть розмитнюватись по спеціальній формулі, - сказав Лавренюк.

Таку ініціативу Мінінфраструктури підтримав і голова Державної митної служби Максим Нефьодов. Він запевнив, що нині митна служба вже працює над тим, щоб до кінця року запустити відповідний калькулятор розрахунку платежів.

Ми хочемо вийти на зрозумілу методику, яка буде прозора для всіх. Окремо, ми також проводимо переговори із сервісними центрами МВС стосовно організації в кожній області спільного центру, де буде одночасно все знаходитись, - заявив Нефьодов.

Все политические новости Украины читайте в разделе #Банкова на Соцпортале. Читайте также:

Комментарии