Поиск

Міненерговугілля: є попередні висновки щодо причин аварії на шахті "Лісова"

Заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолій Корзун сказав, що стався обвал покрівлі, який вбив двох шахтарів. Скоріше за все, це було з-за порушення правил безпеки.

міністр енергетики та вугільної промисловості Анатолій Корзун.

Експерти поки не зробили остаточних висновків щодо причин аварії на шіхті "Лісова" у Львівській області. За попередньою інформацією, стався обвал покрівлі, у цьому місці не повинні були перебувати люди без відповідних запобіжних заходів, заявив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолій Корзун.

Корзун сказав:
Сьогодні є тільки попередні висновки про причини аварії, експертна комісія поки остаточних висновків не дала. За попередньою інформацією, стався обвал покрівлі. І за паспортом цієї ділянки в тому місці, де обвалилася покрівля, не повинні були перебувати (люди, – ред.) без відповідних запобіжних заходів і присутності старшого інженерно-технічного персоналу.

На шахту приїздив президент України Володимир Зеленський, який висловив співчуття родинам загиблих шахтарів та пообіцяв купити квартиру одній з них.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии