Поиск

Меркель заявила про зустріч "нормандської четвірки" найближчим часом

Німеччина і Франція працюють над організацією саміту в "нормандському форматі" в Парижі. Меркель переконана, що за участі нового президента України можливо просування мінських угод

Канцлер Німеччини Ангела Меркель (Angela Merkel) заявила про плани провести зустріч "нормандської четвірки" найближчим часом. Вона сказала це журналістам під час саміту G7 у французькому Біарріце в неділю, 25 серпня.

Про це повідомляє DW.

За словами Меркель, зустріч пройде в Парижі, оскільки минулий саміт в "нормандському форматі" проводився в Берліні. Франція і Німеччина будуть намагатися організувати переговори найближчим часом.

Канцлер Німеччини переконана, що з новим українським президентом Володимиром Зеленським можливо просування мінських угод для розв'язання кризи на сході України.

"При наявності волі з обох сторін у нас є можливість просунутися вперед", - зазначила Меркель.

Раніше про необхідність провести саміт "нормандської четвірки" заявив президент Франції Емманюель Макрон - на зустрічі зі своїм російським колегою Володимиром Путіним 19 серпня. Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив про готовність Москви до зустрічі. А глава української держави Володимир Зеленський висловлював надію, що зустріч відбудеться вже цієї осені.

Ангела Меркель також знову вказала на полях саміту в Биарриці, що для повернення до формату G8 з Росією необхідний прогрес в реалізації мінських домовленостей.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии