Поиск

Мережу зворушила історія про 91-річного патріота, який допомагає бійцям АТО

Користувач Facebook Андрій Крамаренко розповів про 91-річного патріота, який шість разів втікав з концтаборів, а тепер продає книги і допомагає бійцям АТО.

Відповідний пост на своїй сторінці в Facebook розмістив Андрій Крамаренко.

-Я сьогодні посміхався і плакав... Посміхався і плакав, дивлячись в очі людини, яка має неймовірну, приголомшливу життєву історію. Він виявився сильнішим за будь-які життєві складнощі і перешкоди, будь-які незгоди, розстріли і нелюдські тортури, - зазначив автор посту.

За його словами, чоловіка звати Бойко Вадим Якович. Вперше Андрій дізнався про нього в соцмережі Facebook, однак почувши, відразу не повірив.

-Він шість разів тікав з концтаборів, шостий - з Освенціма. Про нього знято два фільми, один з яких зняли канадці. Ліцензію на показ фільму купили 80 країн світу, 80! І серед них немає України! Задумайтесь, люди..., - підкреслив він.

Так, в 91 рік чоловік допомагає бійцям АТО, кілька разів був на передовій і неодноразово у військових госпіталях. Гроші на допомогу воїнам він збирає сам, продаючи домашню бібліотеку. У нього можна придбати і авторські книги, в яких він описує своє життя.

-Зустріли ми Вадима Бойка на розі вулиць Рейтарської і Стрілецької. Він підмітав доріжку біля своїх книг. За книги просить стільки, скільки ви можете дати. Всі гроші від книг йдуть на АТО, - написав Андрій.

Він додав, що був вражений мужністю і патріотизмом людини, якій багато чого довелося пережити.

Як повідомляв Соцпортал, в Миколаєві запустили нову поліцію, кожен десятий - учасник АТО.

Комментарии