Поиск

Мережевий персонаж "Гусь" презентував мультфільм про любов (відео)

Відомий в українському і не лише сегменті інтернету персонаж "Гусь" презентує мультфільм про любов.

Гусь, мультфільм

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на прес-реліз.

Кожен має право на любов. З таким гаслом звертається до своїх шанувальників народний улюбленець з соціальних мереж Гусь.

До Дня закоханих інтернет-мем презентує мультфільм “Як Гусь свою любов шукав” за мотивами однойменної книжки. Для іронічного героя, який відрізняється дотепними жартами без табу, історія кохання здається, на перший погляд, нетиповою, адже у ній ми бачимо іншого Гуся — чуттєвого, романтичного, місцями розгубленого. Проте ця історія не суперечить, а лише доповнює образ відомого нам персонажа

Автор коміксу про Гуся Надьожна згадує, яка ситуація спонукала створення оповідання:

- Колись я зустрічалася з хлопцем. На День закоханих він подарував мені валентинку з підписом "Шукати й Знайти". Ми тоді розійшлися, і я довго носилася з тією валентинкою. Я була мала і дурна, думала, що мене ніхто не любить, і нікому я не потрібна. Але, насправді, мене просто не любив він. Тому я взяла цю історію зі свого життя, а свою потребу у любові виклала у вигляді оповідання. Думаю, багато хто почувається схоже, і ця історія дасть людям надію на те, що вони комусь потрібні та заслуговують на любов. Для мене особисто це було ліками й допомогою у дорослішанні та прийнятті себе.

Мультфільм створила продюсерська компанія Art Nation, яка є правовласником бренда “Гусь”. До Дня святого Валентина компанія презентувала не тільки анімацію, а й серію тематичних листівок і товарів із зображенням закоханого Гуся.

Комментарии