Поиск

Медики змогли повернути до життя дитину через дві години після зупинки серця

Дослідники в США вперше змогли реанімувати дитину з ушкодженнями головного мозку, які раніше вважалися незворотними.

Дворічній дівчинці спочатку відновили роботу серця, а потім реанімували мозок за допомогою гіпербаричної кисневої терапії, пише Science Alert.

Гіпербарична киснева терапія - це метод введення кисню пацієнту при тиску вище, ніж атмосферний тиск. Лікування проходить в спеціальних барокамерах.

Застосувати таку терапію до дівчинки було вирішено через півтора місяці після того, після того, як її знайшли потонулою в басейні. Після реанімації дитина не реагувала на голоси, не могла пересуватися, а тільки безконтрольно хитала головою. Після інтенсивної терапії в лікарні протягом 48 днів, маленьку дівчинку виписали, і тоді було вирішено спробувати відновити її мозок за допомогою гіпербаричної терапії.

Мати дитини помітила перші поліпшення вже після десяти сеансів по 45 хвилин. Через 39 сеансів до дівчинки повернулися мова і здатність ходити.

Через 162 дні після фактичної смерті, дівчинка на ім'я Інед Карлсон майже повністю відновилася. Мовні центри мозку працюють краще, ніж до інциденту. Проте, дані томографії показують, що деякі пошкодження мозку ще залишилися.

Як повідомляв Соцпортал, патрульні врятували жінку, що хотіла стрибнути з мосту.

Комментарии