Поиск

Медики стверджують, що телевізійна реклама сприяє розвитку раку у дітей

На думку, деяких медиків, надивившись реклами, діти просять батьків купувати їм шкідливі продукти харчування, які можуть викликати рак.

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на Всвіті.

Медики стверджують, що телевізійна реклама сприяє розвитку раку у дітей

В ході проведення експерименту вчені з США з’ясували, що перегляд реклами на ТБ може впливати на розвиток ожиріння і онкологічних захворювань у дітей.

Дослідники впевнені, що реклама спрямована на те, щоб діти в подальшому просили купити продукт, який побачили по телевізору. Спеціаліст біомедичних наук Дженніфер Емонд стверджує, що компанії, які виробляють шкідливі продукти (це і сухі сніданки в тому числі, в яких міститься величезна кількість цукру), направляють свою рекламу саме на дітей. Розраховано це на те, що дитина в подальшому попросить купити своїх батьків саме цей продукт.

В результаті анкетування, яке провели серед батьків, стало ясно, що ті купують дітям продукти, які їх чадо побачило в рекламі по телевізору.

Вчені пояснили, як реклама на телебаченні впливає на розвиток раку у дітей. Неправильне харчування і велика кількість цукру в раціоні дитини може привести до розвитку ожиріння та онкології. А звичка їсти «неправильну» їжу залишається на довгі роки. Вчені переконливо просять батьків не піддаватися на вмовляння дітей і стежити за якістю їх харчування і способом життя.

Нагадаємо, вчені стверджують, що чума була корисною для мешканців Європи.

Комментарии