Поиск

Медичній галузі Києва приділяють мало уваги, - депутат

Депутат Київради від фракції «Батьківщина» Тетяна Меліхова розповіла про розподіл бюджету медичної сфери та пункти, де можна отримати безкоштовне обстеження.

Як повідомляє прес-служба київського партосередку, Тетяна Меліхова разом з однопартійцями розглянула розподіл бюджету на медичне обладнання, що потребує заміни.

- За її словами, цьому питанню депутати приділяють недостатньо уваги. Вона пояснила киянам, де безкоштовно обстежитися та отримати консультацію в рамках проекту «Лікар у Вашому домі», - передають Київські новини. Соцпортал.

Тетяна Меліхова запрошує киян регулярно перевіряти своє здоров’я та здоров’я своєї сім’ї у спеціальних медичних пунктах за адресами:

Солом’янський район — просп. Повітрофлотський, 41 (Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація).

Дарницький район — вул. Заслонова, 22 (Центр зайнятості).

Дніпровський район — вул. Ентузіастів, 43/1, метро Лівобережна (ЖРЕО № 420).

Святошинський район — просп. Перемоги, 97, метро Святошин.

Печерський район — вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 15, метро Печерська.

Голосіївський район — вул. Маричанська, 5, метро Васильківська (Голосіївський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).

Крім того, нагадаємо, що депутат Київради від «Батьківщини» Тетяна Меліхова разом з громадою захищає парк, який розташований у житловому масиві Микільська Борщагівка Святошинського району.

Комментарии