Поиск

Мазура віддали на поруки українському консулу

Суд про обрання запобіжного заходу Ігорю Мазуру не відбудеться – українця передали на поруки консулу

Про це повідомила Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова, передає УНН.

Раніше запланованого судового засідання не буде.

“Співробітника Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини передано на поруки Генерального консула України в Любліні.

На час очікування та розгляду екстрадиційного запиту він буде проживати в Генеральному консульстві”, — повідомила Денісова.Вона наголосила, що наразі докладається максимум зусиль для повернення Мазура до дому і не перетворення його на заручника “політичної помсти РФ”.

“Боротьба за долю нашого співвітчизника триває”, — повідомила вона.

Нагадаємо, о 16 годині у Любліні мав відбутися суд щодо обрання запобіжного заходу українцю, ветерану АТО Ігорю Мазуру,

9 листопада у Польщі затримали заступника командира УНСО, добровольця Ігоря Мазура.Віцеспікер Сейму Польщі Малґожата Ґошєвська запевнила, що затримання активіста і ветерана війни на Донбасі Ігоря Мазура в Польщі є “виключно технічним” кроком і гарантує невинність затриманого.

Нагадаємо, Ігор Мазур активіст та учасник Революції Гідності, в 2014-ому році був керівником “Правого сектору” В Київській області та начальником штабу 24-ої сотні Самооборони Майдану.

З травня 2014-ого воював в зоні проведення АТО в добровольчому батальйоні, в 2015-ому році долучився до лав ЗСУ. Після демобілізації продовжив активну громадську діяльність, став головою партії УНА-УНСО та заступником головного командира УНСО.

Крім того Ігор Мазур є головним спеціалістом Офісу Уповноваженої ВРУ з прав людини, помічником народного депутата України та має державні нагороди, отримані за участь у захисті незалежності та суверенітету України.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии