Поиск

Машиністи поїзда, який збив жінку, намагалися позбутися тіла

Частини тіла загиблої вони зібрали у мішки і на зворотному шляху розкидали їх вздовж залізничної колії. За таке дикунство кожен з них тепер може отримати по 7 років позбавлення волі.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі прокуратури Миколаївської області.

Машиністи поїзда, який збив жінку, намагалися позбутися тіла

13 липня 2018 року приблизноо 21.30 годин, підозрювані, керуючи тепловозом з 16 вагонами, рухались з локомотивного депо м. Миколаїв у напрямку локомотивного депо м. Апостолове Дніпропетровської області. Проїжджаючи через залізничний переїзд в селищі Березнегувате, вказаний тепловоз здійснив наїзд на 44-річну жінку, яка від отриманих травм загинула на місці.

Маючи намір приховати нещасний випадок, підозрюваніу полімерні мішки зібрали частини тіла загиблої та помістили їх у шахту холодильника дизельного приміщення тепловоза, після чого продовжили рух тепловозу в напрямку локомотивного депо м. Апостолове.

14 липня,під час перегону тепловозу у зворотньому напрямку, неподалік с. Засілля Вітовського району, викинули на узбіччя залізничних колій один полімерний мішок з верхньою частиною тіла загиблої, через декілька кілометрів викинули мішок з нижньою частиною тіла.

29 листопада 2018 року обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

За вчинене їм загрожує позбавлення волі до 7 років.

Нагадаємо, іноземець побив українку гантелею.

Комментарии