Поиск

Маша Єфросиніна показала своє найбільш "голе" фото в мережі

Телеведуча Маша Єфросиніна похизувалася пласким животиком на сторінці в Instagram. Єфросиніна опублікувала знімок, на якому постала в спортивному топі.

За словами ведучої, це її найбільш "голе" фото з усіх існуючих в мережі. Маша надала три поради, як змусити себе зайнятися спортом.

-Крім того, що це, мабуть, моє "голе" фото з існуючих в мережі (і взагалі, це дебют мого пупка), є одна річ. Справа накипіла. Останнім часом мені просто незліченна кількість разів ставили запитання: "як змусити себе займатися спортом?". Радує одне – всі розуміють, що займатися потрібно. Спорт – це здоров'я не тільки тіла, а й душі. Стрес знімати я біжу насамперед на фізичні заняття, причому посилені! Ловіть кілька моїх порад про "змусити": 1. Попросіть друзів або рідних подарувати вам абонемент в зал, а потім попросіть їх регулярно вас питати, чи відвідуєте ви його. Небажання бути присоромленим – хороший мотиватор! 2. Купіть красиву спортивну форму! Щоб добре прям сиділа на вас! Ноги в нових кросах понесуть вас самі до людей в треніках! 3. Посперечайтеся з одним, або краще, з тренером на щось реально цінне, чого ви позбудетеся, якщо не досягнете результату в поставлені терміни! Я ще не бачила, до речі, хто програв! Рухайтеся, відчувайте себе і свої можливості! Будьте здорові!- поділилася зірка.

1_3517

Як повідомляв Соцпортал, Маша Єфросиніна радить 5 книг для осінніх вихідних.