Поиск

Маленький хлопчик ледь не загинув під колесами поїзда

Дитина, що має проблеми зі здоров’ям, після кількох годин блукань замерзла та впала на колію. Хлопчика вчасно помітив поліцейській, який, буквально витягнув його з під колес потяга, що мчав на великій швидкості.

Проце Соцпортал повідомили у відділікомунікації поліції Сумської області.

Коли до чергової частини Сумського районного відділуполіції надійшло повідомлення про зникнення 10-річного хлопчика, на його пошуки було негайно піднято весь особовий склад підрозділу. До пошуків долучилися групи реагування патрульної поліції, оперативники, дільничні, співробітники ювенальної превенції обласногоапарату, а також небайдужі жителі навколишніх сіл.

Як розповіламати дитини, її хлопчик має проблеми зі здоров’ям, тому іноді і сам не розуміє, що робить чи куди йде. Вона залишила його буквально на кілька хвилин у дворі гратися, а коли вийшла – виявила зникнення дитини. Скоріше за все, малий вийшов з двору через городню хвіртку, оскільки воротню мати тримала на замку.

Широкомасштабні пошуки були організовані не тільки в самому селищі, а й на прилеглій до нього території, до того ж, недалеко від садиби проходить залізнична дорога, що поєднує обласний центр з Білопіллям. Методично прочісувалась місцевість навколо колії в обох від садиби напрямках. Це було викликано тим, що родина недавно переїхала до села з Сум, і хлопчик міг пішки рушити до міста.

Поблизу сусідньої станції один з полісменів побачив малого, котрий, зіщулившись і затуливши вуха, лежав просто на колії. Його ледве встигли вихопити з-під коліс вантажного потягу, що рухався на досить великійшвидкості в напрямку Сум.

Як припускають правоохоронці, скоріш за все дитина після кількох годин мандрівки зморилася, і впала, а через брак сил не змогла піднятися й залишити небезпечне місце. Наразі хлопчика вже повернуто додому.

Нагадаємо, у жахливій ДТП загинула відома українська акторка.

Комментарии