Маккейн відреагував на рішення Трампа про надання зброї Україні

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Маккейн відреагував на рішення Трампа про надання зброї Україні
19:30, 21.12.17
Джон Маккейн

Американський сенатор Джон Маккейн підтримав рішення адміністрації президента США Дональда Трампа про надання летальної зброї Україні.

Про це він повідомив на своєму офіційному сайті.

-Я вітаю повідомлення, що адміністрація Трампа схвалила продаж летальної оборонної зброї Україні. Це треба було зробити ще давно, але тим не менше, це настає в ключовий момент. Українці витримують деякі з найгірших боїв протягом декількох місяців, оскільки Росія відкликала своїх офіцерів з одного з ключових механізмів припинення вогню, і бойовики, очолювані Росією, посилили свої напади на сході України. На кожному кроці Володимир Путін вибрав війну замість миру в Україні. З продовженням такого вибору, Сполучені Штати та вільний світ повинні дати Україні те, що потрібно, щоб захищатися, - зазначив Маккейн.

Проте, він вважає, що США повинні дати Україні більше.

-Саме тому повідомлення про рішення затвердити продаж снайперських гвинтівок і боєприпасів має бути лише першим кроком. Я закликаю президента дозволити додаткові продажі оборонної смертоносної зброї, включаючи протитанкові боєприпаси, та повною мірою використати кошти на безпекову допомогу, надані Конгресом, - написав сенатор.

Як повідомляв Соцпортал, Трамп заявив, що Маккейн і Грем хочуть розв'язати Третю світову війну.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости