Поиск

Маккейн відреагував на рішення Трампа про надання зброї Україні

Американський сенатор Джон Маккейн підтримав рішення адміністрації президента США Дональда Трампа про надання летальної зброї Україні.

Про це він повідомив на своєму офіційному сайті.

-Я вітаю повідомлення, що адміністрація Трампа схвалила продаж летальної оборонної зброї Україні. Це треба було зробити ще давно, але тим не менше, це настає в ключовий момент. Українці витримують деякі з найгірших боїв протягом декількох місяців, оскільки Росія відкликала своїх офіцерів з одного з ключових механізмів припинення вогню, і бойовики, очолювані Росією, посилили свої напади на сході України. На кожному кроці Володимир Путін вибрав війну замість миру в Україні. З продовженням такого вибору, Сполучені Штати та вільний світ повинні дати Україні те, що потрібно, щоб захищатися, - зазначив Маккейн.

Проте, він вважає, що США повинні дати Україні більше.

-Саме тому повідомлення про рішення затвердити продаж снайперських гвинтівок і боєприпасів має бути лише першим кроком. Я закликаю президента дозволити додаткові продажі оборонної смертоносної зброї, включаючи протитанкові боєприпаси, та повною мірою використати кошти на безпекову допомогу, надані Конгресом, - написав сенатор.

Як повідомляв Соцпортал, Трамп заявив, що Маккейн і Грем хочуть розв'язати Третю світову війну.

Комментарии