Поиск

Майже половина жінок не задоволені своїми грудьми - дослідження

Всесвітнє опитування показує: більшість жінок хочуть мати ідеальні груди. Це може не тільки викликати розлад психіки, але і ускладнити профілактику раку

Міжнародна команда дослідників опублікувала дані в журналі Body Image. Згідно з ними, у світі майже половина жінок (48%) хотіли б мати більший розмір бюста. Майже чверть (23%) воліли б менші груди. Кожна третя жінка задоволена своїми грудьми.

В рамках дослідження було опитано більше 18 500 жінок в 40 країнах. Середній вік опитаних становив 34 роки.

"Щоб протистояти широко поширеному невдоволенню, розміром грудей необхідні соціальні і політичні ініціативи, які ставлять під сумнів патріархальні структури, які пов'язують цінність жінок з їх зовнішністю", - цитує дослідників видання Focus.

Дослідники стурбовані тим, що жінки, які були незадоволені розміром грудей, вказали, що вони менше відчувають зміни в тканини молочної залози.

"Рак молочної залози є найпоширенішою формою раку, яка вбиває жінок у всьому світі, а низька виживаність пов'язана з низькою поінформованістю молочної залози", - говорить перший автор Вірус Свамі з Університету Англії Раскін в Великобританії.

Про секрети здоров'я і молодості читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі

Комментарии