Поиск

Люди з посольства Туреччини напали на активістів, що протестували через операцію в Рожаві

Зранку 11 жовтня під посольством Туреччини у Києві проходила акція протесту через військову операцію, яку розпочав президент даної країни Раджеп Ердоган.

туреччина посольство напад курди рожава

Фото: facebook.com/sofiialapina

Під час заходу активісти зазнали нападу. Одній з учасниць розбили обличчя. Агресивні люди вибігли, а потім сховались за парканом посольства. Відповідне відео опублікували учасниця акції Софія Ляпіна.

На місце події викликали поліцію. За словами активістів, присутні на місці нацгвардійці апелювали до того, що акція несанкціонована. При цьому учасники мали дозвіл. Постраждалі написали заяви до поліції.

Довідка:

9 жовтня військові сили Туреччини спрямували в Рожаву - автономію на кордоні з Сирією. Це регіон компактного проживання курдів - етнічної групи, яка зазнає в Туреччині утисків. Учасники акції у Києві називають операцію спробою придушення незгодних з політикою Ердогану. Операція «Джерело миру» почалася з бомбардувань чотирьох контрольованих курдами міст - Рас-аль-Айн, Телль-ель-Абьяд, Камишли і Айн-Ісса; тисячі їх мешканців були змушені тікати. Дії Туреччини публічно засудили США, Євросоюз, ООН і НАТО.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

Комментарии