Поиск

Люди чекають змін: країні потрібна нова коаліція та новий уряд

Юлія Тимошенко: Люди чекають змін, країні потрібна нова коаліція та новий уряд.

Юлия Тимошенко

- Це для країни буде стрес. Якщо країна залишатиметься некерованою, у старій парадигмі розвитку, ми втратимо не лише півроку, – зазначила Юлія Тимошенко.

Під час Погоджувальної ради керівників фракцій та груп парламенту лідер «Батьківщини» Тимошенко закликала розпочати переговори про створення нової коаліції у Верховній Раді та нового уряду, здатного навести лад у країні та здійснювати зміни в інтересах звичайних українців. Люди ще 20 днів тому проголосували за зміни, але при владі досі залишаються посадовці, які довели країну до нинішнього стану. За її словами, інавгурацію новообраного Президента Володимира Зеленського потрібно провести якнайшвидше. Бо чим швидше Президент набуде своїх повноважень, тим стабільніша буде ситуація в країні та на зовні. «Батьківщина» підтримує будь-яку дату інавгурації. Головне – щоб законна передача влади відбулась.

Голова партії переконана: люди вже сьогодні чекають на невідкладні зміни. Тож Верховній Раді треба дати можливість сформувати новий уряд, що здійснюватиме зміни в країні з новими цілями. Замість терпіти чинний уряд – з політикою приниження людей, несправедливості і корупції – слід призначити новий уряд, який запропонує концепцію змін.

- Країна не може це собі дозволити, якими не були б наступні парламентські вибори – черговими чи дочасними. Бюджет на 2020 рік формується з тими ж трендами – на зменшення доходів людей, на зростання тарифів, падіння економіки, розвал фінансової системи, - зазначила вона.

Тимошенко закликала негайно перейти до конструктивних дискусій про створення нової коаліції і створення нового уряду новообраного президента та його команду.

Лідер «Батьківщини» нагадала про виклики, які стоять перед країною. Адже саме на 2019 припадає пік виплат по держу боргу – Україна має повернути 9 млрд дол. І лише в травні – 74 млрд грн. Окрім того, зараз формується бюджет на 2020 рік. Якщо залишиться нинішній уряд, залишаться і усі його хибні рішення.

Також Юлія Тимошенко пропонує новообраному президенту створити Нацкомісію з розслідування кримінальних злочинів старої влади. І команда «Батьківщини» готова до конструктивної співпраці для створення такої комісії. Політик наголосила: влада навіть в останні дні роботи продовжує злочинну політику і масово роздає «любим друзям» нагороди, посади, привілеї, гроші і намагається якомога довше утриматися на посадах.

Звертаючись до колег у Верховній Раді, Тимошенко наголосила на необхідності дати можливість новому президенту негайно змінити силовиків: Генпрокурора, Голову СБУ, міністра оборони.

Комментарии