Поиск

Лише 32 секунди знадобилося злочинцю аби поцупити роботу Сальвадора Далі

З галереї в Сан-Франциско вкрали картину Сальвадора Далі вартістю у 20 тис $. Злочинцеві знадобилося 32 секунди

З художньої галереї Dennis Rae Fine Art в Сан-Франциско викрали картину Сальвадора Далі «Палаючий жираф». Злочинцеві знадобилося всього 32 секунди, щоб увійти в галерею, забрати з мольберта гравюру і безперешкодно піти.

Телеканал ABC опублікував кадри з камер відеоспостереження. На них видно, як людина в синій футболці, шортах і бейсболці заходить в галерею, а потім виходить звідти з картиною і спокійно несе її по вулиці.

В цей час в галереї проходила виставка творів іспанських сюрреалістів. «Палаючий жираф» був виставлений у вітрині як один з головних експонатів. За словами директора галереї Анджели Келлетт, у злочинця був співучасник, який відволікав співробітника виставки, поки злодій забирав картину.

Розмір полотна - 50 на 60 сантиметрів. Його повинні були прикріпити до мольберта тросом, але в момент викрадення ні троса, ні карабіна не було. Поліція припускає, що злодій або його спільник відстебнув трос заздалегідь або чоловік зміг зробити це за той час, що знаходився в галереї.

Сальвадор Далі написав цю картину в 1966-1967 роках під впливом творчості Пабло Пікассо. Її вартість оцінюють в $ 20 тисяч.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии