Поиск

Лікарі: робота в офісі може привести до невротизму, вигоряння і проблем з серцем

Робота в офісі може привести до тривожності, невротизму і нервово-емоційного перенапруження - експерти

Головними несприятливими факторами офісної роботи експерти назвали високу напруженість праці, недолік рухливості і професійний стрес. Також до списку увійшли ненормований графік і відсутність зручностей в офісних приміщеннях. Зокрема, мова йде про погану якість повітря.

У багатьох офісах досі існують проблеми з вентиляцією, а також недостатнім повітрообміном. Іншими словами - багатьом працівникам просто не вистачає кисню, тому що приміщення не провітрюється.

До розладів психіки у офісних працівників призводить високий стрес, недолік підтримки і відсутність гідної винагороди за працю. Також багато людей просто боятися втратити роботу, що викликає у них додаткову тривогу. Ці фактори негативно впливають не тільки для нерви, а й можуть призвести до хвороб серцево-судинної системи.

Експерти нагадали, що актуальною проблемою сьогодні є і професійне вигорання. Для боротьби з можливими захворюваннями лікарі рекомендують займатися спортом, або робити 15-хвилинну зарядку прямо на робочому місці. Вони також нагадують, що підвищити стійкість до стресів допоможе прийом вітамінів.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии