Поиск

Лікарі назвали хвороби, які розвиваються без симптомів

Медики склали список захворювань, ранні симптоми яких практично завжди залишаються непоміченими. Такі недуги знищують здоров'я людини тихо, а перші ознаки з'являються вже на стадії прогресування хвороби. Відтак, у медиків знижуються шанси на швидке лікування людини, пише "Телеграф".

Цукровий діабет

Лікарі зазначають, що кожна друга людина, яка хворіє на діабет, дізнається про свою діагностику випадково на профілактичному огляді в медичних установах, а не через симптоми.

Артеріальна гіпертензія

Симптоми цього хронічного захворювання, під час якого у людини різко підвищується гідравлічний тиск в артеріальних судинах великого кола кровообігу, теж проходять непомітно.

Гепатит

Цей вірус може розвиватися у організмі людини впродовж кілька років, руйнуючи його зсередини.

Жировий гепатоз (жирова дистрофія)

Тривалий час людина може взагалі не підозрювати про те, що вона хворіє на ожиріння печінки.

Рак товстої кишки

Ця хвороба є у списку лідерів серед онкозахворювань. Рак товстої кишки небезпечний тим, що на ранніх стадіях він не проявляє жодних симптомів.

Рак шийки матки

Виявити це онкозахворювання може лише своєчасне відвідування гінеколога.

Немеланомний рак шкіри

На ранній стадії єдиним симптомом є червона пляма, яка лущиться, на будь-якій ділянці шкіри. Проте згодом це проходить, відтак, людина може не помітити цю ділянку.

Медики радять, щоб зберегти своє здоров’я – необхідно раз на рік проходити обстеження у фахівців. А якщо виникли незвичні симптоми – негайно звертатися до лікаря.

Як повідомляв Соцпортал, що таке хвороба Паркінсона?

Комментарии