Поиск

Ліфти в нових будинках від чотирьох поверхів стануть обов'язковими

Нові будівельні норми набудуть чинності з 1 грудня

Оновлені державні будівельні норми з вимогою проектування ліфтів у нових житлових будинках висотою від чотирьох поверхів вступлять в силу з 1 грудня 2019 року. Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

За його словами, в оновлених будівельних нормах рекомендується проектувати ліфти в нових житлових будинках від 3 поверхів. А в новому житлі заввишки 4 поверхи і більше ліфти передбачаються обов'язково.

За старими нормами, ліфти в житлових будинках повинні проектуватися лише від 5 поверхів.

"Таким чином ми хочемо підвищити комфорт мешканців. Це банальне зручність і доступність людей, особливо маломобільних груп населення: людей з інвалідністю, вагітних жінок, людей похилого віку, батьків з маленькими дітьми", - заявив заступник міністра.
"Проектування ліфтів, машинних і блокових приміщень та сходів повинно відповідати актуальним будівельним нормам. Кількість ліфтів, їх вантажопідйомність та швидкість повинні розраховуватися згідно з правилами залежно від поверховості будинку і кількості мешканців", - йдеться в державних будівельних нормах.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпортале.

Комментарии