Поиск

Ле Пен відмовилася від планів виходу з ЄС після поразки на виборах

Французька партія "Національний фронт" і її керівництво відмовляться від планів виходу з Євросоюзу і відновлення національної валюти замість євро, заявив партійний стратег в області економіки Бернар Моно.

В ході виборів президента країни вихід з ЄС і відмова від євро(валюти - ред.) були одними з ключових положень кампанії лідера "Нацфронту" Марін Ле Пен, яка поступилася прихильникові євроінтеграції Еммануелю Макрону.

"Фрекзіта не буде. Ми зрозуміли, що нам сказав народ Франції. Я все ще думаю, що євро технічно недоцільно, але нам не має сенсу наполягати на цьому. Наша нова політика - це перегляд домовленостей в рамках ЄС, щоб дати нам більше контролю над бюджетом і банківською системою ", - заявив британській газеті Telegraph політик, який представляє" Нацфронт "в Європарламенті.

7 травня пройшов другий тур виборів президента Франції. Згідно з остаточними даними МВС, засновник руху "Вперед" Еммануель Макрон взяв верх з результатом 66,1%, кандидат від партії "Національний фронт" Марін Ле Пен набрала 33,9% голосів.

Парламентські вибори пройдуть у Франції в два тури 11 і 18 червня.

Як повідомляв Соцпортал, Яценюк: Заяви Марін Ле Пен становлять загрозу для Франції.

Комментарии