Поиск

В Україні створили інтерактивну мапу благодійних організацій, що приймають вживані, але ще придатні для використання речі

Про це повідомляє ecotown.com.ua.

Як зазначається, Helpmap.io створив Олександр Костинський разом з товаришем. Як каже автор, багато людей не знає куди подіти одяг, іграшки, книжки, інші предмети вжитку, а багато благодійних організацій потребує речей.

“Аби допомогти обидвом сторонам, створив з товаришем інтерактивну мапу благодійних організацій, куди можна віднести непотрібні у господарстві речі”, – пояснює Олександр.

На мапі можна знайти найближчі благодійні організації.

«Можна подарувати речам друге життя і допомогти тим, кому вони стануть в нагоді, – каже Олександр. – Приймають від іграшок для будинку дитини до книжок в бібліотеку, якщо не впевнені, чи знадобиться організації конкретна річ – передзвоніть і запитайте: загальне правило для вживаних речей – чи було б вам зручно подарувати цю річ друзям або члену сім’ї?».

Зараз на мапі вже позначені близько тисячі організацій по всій Україні, продовжує засновник Helpmap.io.

«Щодня на нашій мапі з’являються нові благодійні організації, – розповідає Олександр. – Користувачі, як на вікіпедії, самостійно додають нову інформацію».

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии