Поиск

Криза в Молдові: СБУ наростила контррозвідувальну роботу щодо росіян

СБУ посилила контррозвідувальний режим на в’їзді до Молдови. Криза в сусідній державі трапилась з-за втручання Росії та місцевих проросійсьвих сил.

СБУ

СБУ оперативно відслідковує внутрішньо-політичну ситуацію в Молдові. Зокрема, СБУ обмінюється інформацією із молдовськими колегами "для збереження спокою та стабільності в регіоні", розповів ВВС

У повідомленні відомства наголошується:

З метою недопущення загострення ситуації в Кишиневі, пов’язаної з іноземним втручанням у внутрішні процеси, наразі посилено контррозвідувальний режим на в`їзді до Молдови через територію України щодо радикально налаштованих громадян Російської Федерації.

Напередодні ввечері молдовське питання обговорювали у Раді нацбезпеки та оборони України. Секретар Радбезу Олександр Данилюк повідомив, що відбувається моніторинг ситуації.

МЗС України у своїй офіційній реакції на події в Молдові застерегло щодо "російського плану федералізації країни".

Як відомо, в суботу парламентська більшість у Молдові у складі проросійської Соцпартії та проєвропейського блоку ACUM обрала керівництво законодавчого органу (його очолила соціалістка Гречана), та призначила уряд на чолі з проєвропейською прем'єркою Майєю Санду. Попередня, проросійська влада вважає всі суботні рішення парламенту нелегітимними.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии