Поиск

Кримський татарин розповів про тортури з боку ФСБ

Кримський татарин Ренат Параламов, викрадений у вересні ФСБ, розповів про тортури, які він пережив в ув'язненні.

Представники ФСБ прийшли до нього додому і забрали його, посадивши в машину і надівши на нього наручники і мішок на голову. При цьому його "адвокат" побив затриманого.

-Прийшов чоловік, який вдома у мене був і грубіянив там, по голосу я його впізнав. Сказав, що він мій адвокат, і вдарив у груди. Потім все повторилося, але удар був уже по потилиці. Сказали, що варіантів два: або я втрачу здоров'я і буду робити, що скажуть, або я буду робити, що скажуть, але зі здоров'ям залишуся. Потім били струмом, до сідниць прикріплювали і били. Після цього я став відповідати, але ухильно, неконкретно, - розповів Параламов.

Після цього, за словами викраденого, тортури продовжилися.

-Потім мене знову били струмом, вже більш сильними розрядами і по-іншому кріпили дроти. І ще сідали на спину, так що рухатися взагалі було неможливо. Я почав кричати, вони почали чимось закривати рот, чимось типу вуздечки. Я втратив свідомість", - згадав Параламов.

Далі, за його словами, в'язневі почали погрожувати подальшими тортурами і пообіцяли катувати його дружину. Після цього його змусили підписати всі документи, включаючи визнання про володіння вибухівкою в 2014 році і підготовку терактів. Після цього татарина відпустили і він зміг перебратися на територію України.

Як повідомляв Соцпортал, ФСБ Росії заявила про затримання «агента СБУ» в Криму.

Комментарии