Кравчук вказав на величезну прірву між владою та українцями

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Кравчук вказав на величезну прірву між владою та українцями
18:45, 31.12.17
Realist

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що в Україні існує прірва між представниками влади та звичайними українцями.

Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Realist".

-У нас дві крайнощі. Влада каже, що у нас все добре, опозиція - що у нас все дуже погано, а народ - що хотілося б краще. Тобто у нас немає золотої середини, коли об'єднані всі політичні сили, які розуміють складність ситуації і бачать, що влада докладає зусиль, але є і об'єктивні причини. Війна - це ж об'єктивна причина. Скільки нам туди потрібно коштів і ресурсів вкладати! але народ бачить інше. є такий розхожий анекдот. Зустрічається людина з представником влади і говорить: "Чому ми так погано живемо?". Той відповідає: "Війна" - "А чому ви багатії?" - "Війна". Я до чого веду? Вони дійсно бачать, що влада живе сама по собі, а люди - самі по собі. Ця прірва між владою і людьми - вона існує, - розповів він.

Кравчук додав, що, на його думку, відстань між представниками влади і населенням в Україні зараз більше ніж була раніше.

-Не було такої прірви. Я точно знаю - я там був тоді. Знаєте, яка була зарплата першого секретаря ЦК Компартії України? - 900 рублів. Це велика зарплата. У завідувача відділом - 620. Різниця - 300 карбованців. А зараз керівник організації отримує 100 тис. грн, а виконавці - 3 тис. у скільки разів більше? а там всього на 300 - навіть не в рази. Коли є така страшна прірва, і на очах у всіх за містом йде будівництво, кілька автомобілів - мажори, офшори... люди це не хочуть бачити, - зазначив він.

Як повідомляв Соцпортал, Кравчук розповів, що Україну змусили взяти Крим собі.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости