Корольова бореться з рішенням СБУ не пускати її до України

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. Корольова бореться з рішенням СБУ не пускати її до України
18:58, 04.07.17

Співачка Наталія Корольова, якій у жовтні минулого року заборонили в'їзд до України, продовжує боротися за право відвідувати нашу країну.

На сторінці в Instagram Корольова повідомила, що 15 червня 2017 року окружний адміністративний суд Києва "виніс постанову, якою відмовив у задоволенні позову".

-Суд послався на постанову СБУ, яким була скасована заборона в'їзду в Україну. Суд вказав, що відміна заборони в'їзду в Україну дає суду підстави для висновку про відсутність підстав для визнання оскаржуваної постанови протиправною. Суд поверхнево поставився до розгляду справи, не дослідив і не дав оцінки жодному з доказів, наданих моїм адвокатом, при цьому вказав, що рішення прийнято СБУ в межах повноважень,

- пожалілася підписникам співачка.

Попри це Корольова рішуче заявила, що "хохлушки не здаються без бою" і вона продовжить боротьбу за право вільного в'їзду на територію України.

-Хочеться, звичайно, на все плюнути, розуміючи, що правди нема! Але хохлушки не здаються без бою! Апеляція? Так, почнемо з неї, а там подивимося, куди дорога правди нас виведе!

- наголосила артистка.

Як повідомляв Соцпортал, Корольова звинуватила Україну у смерті своєї бабусі.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости