Поиск

Користувачі Instagram зможуть скаржитися на пости з фейковою інформацією

Ці пости не будуть видаляти, але їх просування буде заборонено

Керівництво Instagram ввело нову функцію, яка дозволяє користувачам відзначати публікації з недостовірним або фейковий контентом. З 15 серпня інструмент доступний в США, а протягом двох тижнів нововведенням зможуть скористатися по всьому світу, повідомляється на сайті Інституту Пойнтера.

Щоб повідомити про недостовірну інформацію, користувачеві потрібно буде натиснути на значок з трьома крапками в правому верхньому куті публікації і натиснути на рядок «помилкова інформація».

Усі зазначені пости будуть перевіряти експерти Міжнародної фактчекінговой мережі Інституту Пойнтера. Які не пройшли перевірку пости видаляти не будуть, але такі пости не будуть відображатися в розділі «Цікаве» і їх не можна буде просувати за допомогою хештегів.

Раніше Instagram анонсував дві нові функції, спрямовані на боротьбу з Кібербулінгу. Перша стосується безпосередньо розміщення контенту: штучний інтелект буде визначати, яку лексику використовує той чи інший користувач, і якщо його повідомлення буде розцінено як образливе, користувачеві запропонують його відредагувати або підтвердити намір кнопкою «Я дійсно хочу це опублікувати».

Друга функція дозволить користувачам приховувати чужі образливі коментарі під своїми публікаціями (при цьому автор коментаря буде його бачити).

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии