Поиск

Консул Ізраїлю обурився персонажем «жида» у львівському вертепі

Почесний консул Ізраїлю у Західному регіоні України Олег Вишняков критично відреагував на вертеп у Генеральному консульстві Республіки Польща у Львові, де одним із персонажів був «Жид». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляє cursorinfo, 18 грудня в Генеральному консульстві Республіки Польща у Львові відбулася різдвяна зустріч. Під час святкування для генконсула Рафала Вольського та дипломатів учні польської школи у Львові показали вертеп, де одним із персонажів був «Жид». На спині персонажа польською мовою був напис «zyd na prezydenta», що в перекладі на українську мову означає «єврей іде в президенти», щоправда наразі точно невідомо, що саме хотіли сказати організатори цими словами.

-Це переходить всі межі здорового глузду, коли в офіційному державному закладі пропагують антисемітизм, а діти беруть участь в цьому жахливому дійстві!, - написав на своїй сторінці в Facebook консул держави Ізраїль Олег Вишняков.

Олег Вишняков також додав, що звернеться до Генерального консула Республіки Польща у Львові Рафала Вольського з вимогою офіційно принести вибачення єврейському народу за явний антисемітизм і агресію.

Як повідомляв Соцпортал, Саакашвілі відсторонив свою речницю за антисемітизм в бік Порошенка.