Поиск

Конфлікт довколо парку на набережній Дніпра майже вичерпано

На вимогу фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді з порядку денного сесії буде знято два проекти рішення, які насправді зменшують територію зеленої зони Микільської Слобідки.

Такого компромісу досягнуто під час Погоджувальної ради в перерві засідання Київради, що була скликана на вимогу фракції «Батьківщина».

Про це повідомив голова фракції «ВО «Батьківщина» у Київраді Володимир Бондаренко.

Ці проекти не дають створити на березі Дніпра парк в межах 7 Га.

До речі, в запропонованих проектах ідеться не тільки про зменшення площі зеленої зони, а й про зменшення відстані від берегової лінії.

Проектами пропонується розташування парку і скверу в зоні 50-метрів від берега Дніпра, а не 100 м, як того вимагає закон та громадськість.

Також зазначені проекти нівелюють подану громадськістю місцеву ініціативу - створити рекреаційно-спортивний парк відпочинку загальноміського значення.

Відповідна громадська ініціатива буде розглянута на наступному пленарному засіданні.

Ідеться про 2 проекти рішення:

- Про створення парку відпочинку «Набережна Лівобережжя» на земельній ділянці, що розташована між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва. (Від 30.06.2017 № 08/231-1569/ПР). (Доп. Петровець О.Ф.).

- Про надання статусу скверу земельній ділянці, що розташована на Броварському проспекті, 15 у Дніпровському районі м. Києва навпроти Міжнародного виставкового центру. (Від 19.05.2017 № 08/231-1323/ПР). (Доп. Петровець О.Ф.).

Комментарии