Комітет Ради не підтримав зняття недоторканості з Лозового

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Комітет Ради не підтримав зняття недоторканості з Лозового
14:52, 05.07.17
Громадське

Комітет Верховної Ради з питань регламенту вважає подання на зняття депутатської недоторканності з депутата «Радикальної партії» Андрія Лозового недостатньо обґрунтованим, але комітет направив його до голови парламенту Андрія Парубія.

Про це повідомляє Громадське.

«Комітет вважає, що подання є законно вмотивованим, однак є недостатньо обґрунтованим. Комітет ухвалив рішення направити зазначене подання голові Верховної Ради», — заявив виконувач обов'язків голови комітету Павло Пинзеник.

Як повідомлялося, Лозовий просив зняти з нього депутатську недоторканність в рамках подання Генеральної прокуратури про притягнення його до кримінальної відповідальності.

19 травня Луценко повідомив, що під час перевірки електронних декларацій ГПУ, САП і НАБУ підготували подання до Ради на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів: Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового.

Того ж дня Лозовий заявив, що вважає намір Луценка зняти з нього депутатську недоторканність політичною розправою і не збирається їхати з України.

Як повідомляв Соцпортал, садового викликали на допит в ГПУ.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости