Поиск

Команда Зеленського заявила про готовність лідера бути Верховним головнокомандувачем

Команда Зеленського озвучила нову тезу - їх лідер готовий вже бути Верховним головнокомандуючим. Але досі він не зустрічався з військами та ухилявся від служби в армії.

Зеленський

Зеленський поки що не проводив ніяких зустрічей з представниками Генерального штабу Збройних сил України та Міністерства оборони України, стверджує його радник.

Новообраний президент України Володимир Зеленський готовий виконати функції головнокомандуючого і усвідомлює всю тяжкість відповідальності, яка лягає на його плечі, заявив радник президента Дмитро Разумков. Сам "Верховний" про це досі нічого не казав.

Радник стверджує:

Чи готовий він приступати до своїх обов'язків головнокомандувача відразу після того, як відбудеться інавгурація, як йому будуть делеговані повноваження головнокомандувача? Він готовий, він розуміє весь обсяг тяжкості прийняття рішень, які будуть лягати на його плечі.

Разумков додав, що Зеленський поки що не проводив ніяких зустрічей з представниками Генерального штабу Збройних сил України та Міністерства оборони України.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии