Поиск

Колишнього військовослужбовця засуджено за "поножовщину"

Одним з найважливіших аспектів роботи військової прокуратури Центрального регіону України є забезпечення невідворотності покарання за скоєний злочин. Тим більше, коли мова йде про захист прав, свобод та законних інтересів цивільних громадян від злочинних дій військовослужбовців.

В цьому переконана прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

- В результаті злагодженої та послідовної роботи публічних обвинувачів військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України отримав покарання військовослужбовець, який наніс тяжкі телесні ушкодження цивільному, - йдеться у її повідомленні.

Так, 28.11.2015, близько 21 години 30 хвилин, вказаний військовослужбовець перебував у відпустці в м. Чернігові. В ході конфлікту, що виник у нього з випадковим перехожим на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, обвинувачений умисно наніс останньому один удар ножем в область грудної клітки зліва, чим спричинив тілесні ушкодження у вигляді проникаючого колото-різаного поранення грудної клітки, ускладненого гемотораксом. Подібні травми відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя.

Як в ході досудового розслідування, так і під час судового розгляду обвинувачений категорично заперечував свою причетність до вчинення злочину, вину у вчиненому злочині не визнав, давав неправдиві показання, а також систематично ухилявся від явки до суду, у зв’язку з чим судовий розгляд у проваджені тривав з квітня 2016 року.

Завдяки зібраним беззаперечним доказам, вина обвинуваченого у вчиненому злочині військовою прокуратурою в суді була доведена повністю.

25.06.2018 року вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова завдяки непохитній позиції військової прокуратури Чернігівського гарнізону обвинуваченого військовослужбовця визнано винним у нанесені тяжких тілесних ушкоджень за ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Раніше Соцпортал розповідав про те, як військовий кадровик вимагав хабар за службу в Африці.

Комментарии